Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Oferta kursu digital paintingu w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, filmem, reklamą i grami komputerowymi.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]