Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą kursu rysunku architektonicznego? Nie wahaj się! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ dużo elementów – głównie fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki profesjonalistów pozwalające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]