Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

ultra robotics, polski producent silników elektrycznych

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz szerokie użycie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych globalnych wytwórców.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Positec

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC oraz silników DC produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się wyjątkową żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]