Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Sprawdź, gdzie kupić skrzynkę teletechniczną.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym budynku – reguluje to polskie prawo. U producentów wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz nieruchomości, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt, a także ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kluczowe przewody – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy zainstalować na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Istotnym czynnikiem jest też ochrona przed wtargnięciem osób trzecich do wnętrza szafki. W tym celu stosuje się wzmocnione zamki. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne ze względu na dzieci. Nie można zapominać też o uporządkowaniu przewodów – do tego celu wykorzystuje się dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]