Jakie kosmetyki do oczu i brwi wybrać?

Jakie kosmetyki do oczu i brwi wybrać?

Jeśli chcesz kupić kosmetyki do makijażu oczu, skieruj się na ten adres.

Kosmetyki konieczne do aplikacji najprostszego makijażu oczu

Zaakcentowane oczy to istotny etap aplikacji makijażu. Trzeba rozpocząć go od użycia stosownej bazy pod cienie. Baza nie dopuszcza do kumulowania się cieni w załamaniu powieki i jest bardzo przydatna, w szczególności jeśli ma się problemy z opadającą albo przetłuszczającą się powieką. Prócz tego baza wzmacnia żywotność makijażu oczu, balansuje koloryt skóry, to znaczy neutralizuje zaczerwienienie i widoczne naczynka, a także podkreśla kolory cieni do powiek. W ofercie drogerii znajdziemy kosmetyki w płynie, w słoiczku bądź w kredce, więc bez problemu można zamówić te, które odpowiadają naszym indywidualnym upodobaniom.

Do aplikacji prostego makijażu oczu konieczne są cienie do powiek. Zależnie od upodobań można osobiście dobrać ich barwy spośród setek sprzedawanych pojedynczych wkładów do palety magnetycznej albo zaopatrzyć się w skomponowane już zestawy. Aby urozmaicić makijaż oczu, przykładowo zagęścić wizualnie rzęsy oraz podkreślić kontur oka, skorzystaj z eyelinera albo kredki do oczu. Jeżeli natomiast lubisz zakładać sztuczne rzęsy, to zalecamy pociągnąć lekką kreskę na powiece, by ukryć ich pasek. Dodatkowo eyelinery oraz kredki umożliwiają optyczne wymodelowanie oka, zaokrąglając bądź wyciągając je.

Końcowym etapem makijażu oczu jest użycie maskary do rzęs. Możemy wybrać te przedłużające rzęsy, zwiększające ich objętość lub o innej niż czarny barwie.

Jeżeli uwielbiasz migotanie w makijażu, to polecamy sięgnąć po pigmenty do makijażu. W momencie aplikowania pigmentów powinno się pamiętać o odpowiedniej bazie bądź kleju, by pigmenty się tak szybko nie wykruszyły.

W nawet skromnej kosmetyczce opłaca się posiadać płyn Duraline. To pomocny produkt, w szczególności gdy używamy kosmetyków w żelu przykładowo pomad do brwi lub eyelinerów w słoiczku, które czasem przysychają. Płyn do makijażu wodoodpornego można także wykorzystać z cieniami do powiek.

Podstawowy makijaż brwi oraz oczu – nie musisz być wizażystką

Do naniesienia minimalnego makijażu oczu i brwi nie trzeba większych umiejętności ani ogromnej kolekcji kosmetyków. Naturalnie,wykonanie równej kreski eyelinerem wymaga drobnej wprawy, jednak już cienie, w szczególności te połyskujące, można bez problemu nanosić palcami. Liczy się wyłącznie to, aby w wykonanym makijażu czuć się pewnie.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]