Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Zainteresowany biżuteria srebrna sklep? Skieruj się tu

Jest z ludźmi od stuleci i mimo dostępności wielu nowych wzorów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swego typu ozdobą ciała i pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą panie i panowie, maluchy i dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, że jej używanie daje szansę ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży sporo lat, jednak należy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować czy pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]