Jakie usługi świadczy jubiler?

Jakie usługi świadczy jubiler?

Sklep jubilerski Kraków - tu na pewno kupisz wszystko, czego potrzebujesz!

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I choć w internecie wyszukamy nieomalże wszystko, nadal jest wiele produktów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Zakup srebrnego wisiorka, broszki bądź pierścionka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Zatem, by mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy pragniemy nabyć pierścionek zaręczynowy lub obrączki, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli natomiast zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny albo zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego obwodu ewentualnie zrobi nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej porady jubilera. Pokaże on aktualne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji ślubu, imienin czy komunii.

Inne usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeśli zerwał się nam wisiorek lub wypadł kamień z kolczyka, jubiler błyskawicznie i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce datę, gratulacje, podziękowania czy też inną ważną dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś oryginalny prezent, albo mamy własny pomysł na wisiorek albo pierścionek, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy niepotrzebną lub uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]