Kolczyki z koralem

Kolczyki z koralem

Kup kolczyki z koralem na https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią powinny znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i władzę. W przeszłości, korale zawieszało się nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed złem. Używane były do leczenia chorób gardła, a także do tamowania krwotoków. Według części osób, koral zmniejsza stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Jest także pomocny przy zdobywaniu zdolności negocjacyjnych. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jakie wybrać?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten rodzaj biżuterii można zakładać codziennie, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu ze zwiewną spódnicą doda Ci kobiecości.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]