Wisiorki srebrne

Wisiorki srebrne

Jeśli szukasz srebrnego wisiorka, koniecznie sprawdź https://www.bizutik.pl/wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na komfort kupowania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem zaprezentować coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej istotna jest grubość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łzy, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór jest również jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]