Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

Zobacz, gdzie kupić kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla eleganckiej pani. Te szlachetne wyroby doskonale współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to sztuczne kamienie szlachetne, posiadające wspaniałe właściwości estetyczne. Mienią się pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować naturalne kryształy, wykorzystywane są więc jako detal zdobniczy. Na rynku znajdziemy także wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych domieszek można stworzyć następujące zabarwienia: szafirowy, czerwony, zielony, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te mieniące się kamienie są zahartowane i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, a także naszyjników. W jakich sklepach dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wachlarz zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych wersjach i niskich cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wyśnioną i modną biżuterię. Polki często zamawiają klasyczne kolczyki, ale także te bogato zdobione.