25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Porządna porcja wiedzy o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Zobacz jak wygląda produkcja urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat zajmuje się wyrobem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata praktyki w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia osób cierpiących na różne dolegliwości. Pełny zestaw jest złożony z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do składu aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Poszycie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a następnie indywidualnie sprawdzany przed skierowaniem do sprzedaży.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]