Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg, Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zauważył, że już po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo użycie programu do relaksacji poprawiło również sen testującego, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz to, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]