Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Tutaj odnajdziesz szczegółowe informacje o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, nóg czy kręgosłupa. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z modułu bazowego (niezbędnego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]