Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, odnajdziesz na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: działu elektroniki, montowni, szwalni i wykrawalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]