Jak wibroterapia wpływa na organizm? O urządzeniach marki Vitberg

Jak wibroterapia wpływa na organizm? O urządzeniach marki Vitberg

Wszystko o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skoncentrować się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, usprawniają krążenie w nogach, uspokajają i łagodzą stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich produktów w poradniach, działających na terenie całej Polski.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]