Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Vitberg opinie, Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i odtąd wciąż rozwija swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są przychylnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, w których można przetestować aparat i przekonać się o jego działaniu. Co 4 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. to dla nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]