Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Sprawdź, gdzie zamówić maskę wielokrotnego użytku.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, na skroś zmieniła nasze relacje społeczne i życie. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze różnych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do przychodni czy biura, gdzie najczęściej obracamy się w większym gronie ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeżeli z trudem nam się oddycha w popularnej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała maseczka wielokrotnego użytku w postaci ochronnej przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maseczki z materiału są nieporęczne i mają problemy ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z patogenami w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc przykrywa nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej największymi atutami są solidność, komfort i jedynie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej transparentną przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla astmatyków oraz osób w podeszłym wieku

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby starsze, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maski ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez parę godzin nie drażni. Młodsi użytkownicy na pewno docenią również to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]