Nakładki na deskę sedesową i podkłady higieniczne

Nakładki na deskę sedesową i podkłady higieniczne

Dowiedz się więcej o podkładach jednorazowych na http://bit.ly/2kP1mlP

Stanowiące bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia bakterie, wirusy i grzyby znajdują się praktycznie wszędzie. Najwyższe ryzyko zarażenia powstaje jednak w punktach, w których zazwyczaj pojawiają się osoby chore lub tam, gdzie w wyniku różnych zabiegów narzędzia mają bezpośredni kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi miejscami są głównie wszelkiego rodzaju szpitale i kliniki, salony spa, gabinety kosmetyczne oraz studia tatuażu. Aby zmniejszyć ryzyko przenoszenia drobnoustrojów i innych niebezpiecznych mikroorganizmów, stosuje się rozmaite akcesoria – poza rękawiczkami silikonowymi i preparatami antybakteryjnymi są to w szczególności podkłady higieniczne.

Podkłady jednorazowe – ochrona przed drobnoustrojami i roztoczy

Wiele niebezpiecznych bakterii i roztoczy przenosi się poprzez zetknięcie się skóry z zakażoną powierzchnią, dotykaną uprzednio przez jednostki zarażone. By zmniejszyć niebezpieczeństwo przenoszenia się bakterii w gabinetach i salonach kosmetycznych, używa się podkładów medycznych. Przeważnie są one wyprodukowane z celulozy lub analogicznych tworzyw i są efektywną barierą dla drobnoustrojów. Podkłady higieniczne są jednokrotnego użytku i służą do wykładania np. foteli dentystycznych i ginekologicznych, kozetek bądź sprzętu rehabilitacyjnego.

Podkłady higieniczne – zastosuj w publicznym WC

Jeszcze wyższe ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń skórnych powodowanych przez bakterie panuje tam, gdzie z potencjalnie zabrudzoną nawierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – czyli w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się zarazków zmniejszają nakładki na deskę sedesową. Korzystanie z nich jest rekomendowane we wszelkich punktach, w których toaleta jest ogólnodostępna – na przykład w firmach, szkołach, sklepach lub urzędach.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]