Nowoczesne wybielanie zębów

Nowoczesne wybielanie zębów

Mocne i śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie codziennie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze domowe środki wybielające działają efektywnie. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Które metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – spektakularne rezultaty już po 3 zabiegach

Szczotkowanie uzębienia po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed nieestetycznymi zmianami. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać estetycznie. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (żele, woski, lakiery), nie zawsze są bezpieczne dla zębów i dziąseł. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najbardziej popularne? Lekarze szczególnie polecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi świetne efekty już po 3 zabiegach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów nawet o 14 odcieni

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. W dalszej kolejności przy pomocy specjalnego szablonu określa się odcień zębów przed zabiegiem. Po wykonaniu początkowych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Kluczowy jest również dobór właściwego odczynu żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba znacząco redukując przebarwienia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 14 odcieni, efekty są więc spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba wystrzegać się czerwonego wina, czarnej kawy przez co najmniej kilka dni. Osobom, które z różnych względów nie mogą stosować lampy BEYOND poleca się wybielanie zębów za pomocą lampy LED.