Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Skontaktuj się z polskim psychologiem Northampton

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz nadal nie brakuje ludzi skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może generować szereg problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi kłopotami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie w obcym kraju, mogą rodzić bardzo dużo problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego typu naprawdę trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie wolno bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty będą przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339