Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli chcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Kolana. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]