Szkolenie z pierwszej pomocy

Szkolenie z pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy cieszą się coraz większą popularnością. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu, dlatego lepiej dowiedzieć się uprzednio, co jest szczególnie istotne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – kto powinien się zapisać?

Kurs z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na pianinie lub mówić po włosku, jednak wszyscy powinniśmy być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na płeć warto wiedzieć, jak usztywnić złamaną kostkę lub jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem groźnego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na wyjeździe, w szkole. Szczególnie istotne jest, abyze szkolenia z 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy administracji państwowej.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacę?

Cena kursu 1. pomocy jest zależnazależy od jego liczby godzin oraz liczby wielkości grupy. Im więcej zajęć oraz uczestników, tym koszt na 1 uczestnika jest niższy. Pamiętajmy jednak, że im mniej uczestników, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku kursu dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Sieci znajdują się również kursy otwarte – dla dużych grup. Nie musimy dopinać spraw organizacyjnych i kompletować grupy – wystarczy zapisać się na dany kurs.