Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na ktociewyleczy.pl

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed monitorem często odczuwamy ból ramion i szyi, uczucie ciężkości w nogach oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, szyję, plecy, biodra lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]