Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Wejdź na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY, aby znaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]