Zastosowanie urządzeń do fali uderzeniowej

Zastosowanie urządzeń do fali uderzeniowej

Jeśli chcesz nabyć aparat do fali uderzeniowej, koniecznie sprawdź https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest stosowana i kiedy ?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii chorób związanych z narządami ruchu, takich jak zespół bolesnego barku, ostroga piętowa, bóle w okolicy bioder czy zapalenie ścięgien. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia prowadzenie terapii u dwóch pacjentów jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Nasze dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]