Jak przyciągnąć uwagę klientów? Zaoferuj im wirtualny spacer po swojej firmie

Jak przyciągnąć uwagę klientów? Zaoferuj im wirtualny spacer po swojej firmie

Odszukaj specjalistów, którzy przygotują wirtualny spacer Wieliczka.

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do kolejnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Czy opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Główny z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. salon piękności lub lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]