Projektowanie stron internetowych – co z nim zyskasz?

Projektowanie stron internetowych – co z nim zyskasz?

Tworzenie stron Kraków - więcej o ofercie na seo4.net.

Wygoda stron internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale również doświadczeniu internautów – jeśli nawigacja po serwisie przysporzy im problemów, od razu przeniosą się na drugą witrynę i wybiorą usługi konkurencji. Żeby zatem witryna dała nam oczekiwane zyski, należy zadbać o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie wykonana strona? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej za szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną regułą, którą powinniśmy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wówczas wzrok internauty oraz skłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki użyciu kontrastowych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na stronie. Ważne jest również to, by główne części witryny umieścić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to kwestia standardów od dawna obowiązujących w sieci.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak nietrudno stwierdzić, zaprojektowanie dobrej witryny www nie jest łatwe. W razie strony komercyjnej złym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż strona będzie generować korzyści, należy powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]