Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

Nowoczesny biznes nie obejdzie się bez promocji. Obecnie reklama przybiera wielorakie formaty: rozpowszechnia się ją w telewizji, na portalach społecznościowych i w internecie. Ale nadal nie rezygnuje się z tradycyjnej promocji przy pomocy kalendarzy lub plakatów. Stosuje się również jeszcze jeden typ działań promocyjnych, który potencjalni konsumenci szczególnie uwielbiają – reklamę poprzez gadżety reklamowe.

Co sprawia, że konsumenci doceniają gadżety reklamowe?

Przyszli kontrahenci i klienci doceniają różnego rodzaju gadżety, ponieważ (w przeciwieństwie do pozostałych form promocji) są one materialnym przedmiotem, który w szeregu przypadków jest bardzo praktyczny, dzięki czemu używany jest przez dłuższy okres czasu. Ciężko znaleźć kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii czy w banku ołówka albo parasolki. Są to przecież rzeczy, które zawsze powinno się mieć w pogotowiu. A co najważniejsze – ta rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem używając raz za razem dany gadżet, klient non stop widzi logo marki, od której go otrzymał, tym samym samoistnie zapada mu ona głęboko w pamięć.

Gdzie personalizować gadżety reklamowe?

Sitodruk, czyli jedna z najpopularniejszych metod, z których korzysta się do personalizacji gadżetów reklamowych, pozwala na nadruk zarówno na tkaninie, powierzchniach plastikowych, jak i drewnie. Najchętniej kupowanym gadżetem z tkaniny, jest naturalnie odzież reklamowa – zazwyczaj wykonuje się firmowe logo na t-shirtach, a czasem także na polarach, bezrękawnikach oraz czapkach. Poza tym można wydrukować logo firmowe na ręczniku, torbie zakupowej i parasolu. Jeżeli poszukujemy ogromnego asortymentu produktów do nadruku, trzeba przejrzeć ofertę hurtowni odzieży reklamowej. U jednego dostawcy można wtedy zamówić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale też m.in apteczki, smycze bądź ołówki, co przyśpieszy przygotowanie każdej kampanii promocyjnej.