Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Znajdź profesjonalistów, którzy wykonają model 3D.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które planują np. wynająć. Dla wielu osób możliwość zwiedzenia danego wnętrza przed wyborem konkretnej oferty jest nadzwyczaj ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy warto to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy poniżej.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście zdjęć model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widzimy rozkład wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do ogólnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby firmy bądź hostelu, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem do dowolnego wnętrza, a potem rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przechodzić do sąsiednich pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Jak mogę zastosować wnętrza 3D?

Za pomocą modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować odbiorcom daną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można użyć do zaprezentowania pracowni, hotelu bądź baru, jak również po prostu pokazać znacznemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, by przyszli klienci mogli wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się przygotować z wielu przyczyna. Główny z nich to możliwość umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej lub dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej przekonać klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to również znakomita metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż aktualnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u profesjonalnego fotografa.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]