Bidon, ręcznik, sprzęt treningowy – kilka słów o akcesoriach sportowych

Bidon, ręcznik, sprzęt treningowy – kilka słów o akcesoriach sportowych

Dowiedz się więcej o akcesoriach sportowych.

Fani sportu ćwiczący na co dzień dobrze wiedzą, że oprócz właściwych ubrań powinni wyposażyć się też w sprzęt sportowe, które przygotuje ich na wszelkie sportowe wyzwania. Co więc należy mieć zawsze przy sobie na treningu w klubie fitness albo na siłowni?

Ręczniki, bidon na wodę, plecak – przydatne akcesoria sportowe

Niektóre akcesoria sportowe są niezastąpione, inne będą zapewne stosowane okazyjnie, ale zdecydowanie warto, żeby mieć je na własność. Poniżej przedstawiamy listę tych najpraktyczniejszych.
1. Torba sportowa oraz plecak – to bodaj jasne, iż bez nich żaden sportsmen po prostu nie może sprawnie funkcjonować! W pakownych torbach oprócz ubioru na siłownię zmieści się także obuwie i osobisty sprzęt do ćwiczeń. Niektóre torby sportowe mają celowo odgrodzone przedziały, w których można schować wilgotne bądź zabrudzone rzeczy.
2. Akcesoria odzieżowe, jak getry piłkarskie, rękawiczki i czapki – te niewielkie elementy odzieży uchronią organizm przed chłodem w zimowe dni.
3. Ręczniki – najlepiej posiadać własny, bardzo chłonny ręcznik, który będziemy używać w trakcie treningów bądź po prysznicu.
4. Dla trenujących boks czy kick-boxing potrzebne będą akcesoria do sportów walki, jak np. kaski i rękawice bokserskie oraz stosowne ochraniacze na piszczele i stopy. Naturalnie, można je wypożyczyć w klubie, niemniej jednak najlepiej mieć własne, zwłaszcza, że ich koszt nie jest dzisiaj znaczny.
5. Sprzęt treningowy – bidon na wodę, apteczka z niezbędnym wyposażeniem oraz opatrunkami, wałek do masażu bądź pas biodrowy to z kolei akcesoria, które warto posiadać pod ręką także wtedy, gdy trenujemy we własnym mieszkaniu.

Wypunktowane wyżej akcesoria sportowe znajdują się w asortymencie cenionej marki Hummel, która od niemal wieku dostarcza produkty wysokiej jakości, wyróżniające się niesłychaną trwałością. Przypominamy, iż markowe akcesoria sportowe wypada zamawiać od oficjalnych dystrybutorów, w ten sposób zyskujemy pewność, iż kupiony sprzęt jest oryginalny.

Nasze dane adresowe:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]