Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Tu znajdziesz korzystną ofertę wypraw górskich dla początkujących.

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który ceni solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki w gronie doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych wyprawach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o znacznej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają przy tym realizację marzeń oraz sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów znających na wskroś naturę górskiego terenu, ale także chętnie dzielących się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy oraz Himalaje.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]