Marka Noti – wyjątkowe meble tworzone z pasją

Designerskie meble Noti - kolekcja Gap

Aranżując pomieszczenie, czy to po renowacji mieszkania czy w nowym domu, staramy się zorganizować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie chcemy, by wnętrza wyrażały naszą indywidualność, a to niekiedy nie jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli produkowane w dużych ilościach przez znanych producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy niż myślimy. Polacy też mogą się pochwalić gustownymi, designerskimi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni firmowych, jak i prywatnych

Noti to producent mebli, działający na rodzimym rynku już od 2005 r. i od powstania koncentruje się na tym, żeby oferowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a zarazem stylowe i, co najważniejsze, by cechowały się trwałością. Marka współpracuje z poważanymi designerami, tworzącymi swoje projekty z pasją, starając się, żeby maksymalnie odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Ważną zaletą mebli marki Noti jest to, że świetnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Designerskie meble Noti tworzone są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o środowisko naturalne, między innymi poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – aranżując pomieszczenie użyj konfiguratora

Noti oferuje produkty, stanowiące śmiałą interpretację postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć siedziska z kolekcji Stone czy Comfee lub sofy z linii Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszelkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wybrać te odpowiadające koncepcji aranżacji danego wnętrza. Designerskie meble tej marki można obejrzeć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Ponadto meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Łodzi, w Gdańsku oraz w Katowicach.

Źródło zdjęcia – noti.pl

Nasze dane adresowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]