Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Na www.regamet.pl dowiecie się wszystkiego o producencie blachodachówki.

Zakładane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Liczne zalety tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla deweloperów.

Prosta instalacja i łatwość dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z paru powodów. Po pierwsze ważą znacznie mniej niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachu, a przy tym też ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne ustawienie pochłania zazwyczaj znacznie więcej godzin. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do właściwie dowolnej, również niezwykle wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę można bez problemu wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się świetnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starszych obiektów, głównie dlatego, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia też większa szczelność. Poza tym łatwo je doczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie silnych zabrudzeń jakiś środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – bogaty asortyment blachodachówek i blach trapezowych

Aby nabyć blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od trzech dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, działających na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. Chlubą REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na rdzewienie, powstawanie zarysowań, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, więc prócz własnych produktów dostarcza również akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych producentów.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08