Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Więcej informacji o podporach stropowych

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się je wykorzystuje? Dlaczego warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej przeznaczenie

Wśród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy rodzaj wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu możliwe jest pokrycie stropu cementem i właściwe jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią także drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezbędne w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala używać ich w wielu sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów bądź od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, są również proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są szerokie. Wśród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, jak również moduły produkowane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na szczególną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się doskonałą jakością, przemyślaną strukturą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w trudnych warunkach. W dzisiejszych czasach mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny sprawiają, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można także oszczędzić czas.

Nasze dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]