Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Tutaj odnajdziesz szczegółowe wiadomości dotyczące automatycznego księgowania faktur.

Przedsiębiorcy cały czas poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas poświęcony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla większych firm

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to wartościowa usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy abonamentowe, wobec tego rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]