Kredyt gotówkowy najlepiej zaciągnąć z pomocą doradcy

Kredyt gotówkowy najlepiej zaciągnąć z pomocą doradcy

Kredyt gotówkowy jest bez wątpienia jedną z najczęściej zamawianych usług świadczonych przez banki. Nie znajdziemy w tym rzecz jasna nic dziwnego, gdyż można uzyskać tak już nieduże sumy – w niektórych bankach najmniejsza stawka kredytu gotówkowego to pięćset PLN. Może on również stać się formą pokrycia poważniejszych wydatków, bowiem zwykle jego największa kwota to nawet 100 000 PLN, ale klienci o największych dochodach – między innymi prawnicy – mogą uzyskać nawet pięćset tysięcy PLN. Odsetki kredytu gotówkowego zależą przede wszystkim od możliwości finansowych kredytowej wnioskodawcy i wynoszą od 8 do aż 16 procent. Co poza tym warto na jego temat wiedzieć?

Kredyt gotówkowy – dlaczego warto?

Jak możemy wywnioskować z materiałów reklamowych, kredyty gotówkowe są osiągalne dla wielu klientów. Wniosek, jaki przedkładamy jest szybko rozpatrywany, dzięki czemu fundusze otrzymujemy najwyżej po kilku dniach, a dzięki niedużym wymaganiom, mogą ubiegać się o niego nawet klienci z niedużymi zarobkami. To jednak nie znaczy, że kredyt gotówkowy zostanie udzielony wszystkim, bo podobnie jak przy każdym typie pożyczki, bank sprawdzi zdolność kredytową. Środki pozyskane korzystając z kredytu gotówkowego możemy przeznaczyć na każdy cel – tak na kupno sprzętu AGD, jak i auta czy sfinansowanie wymarzonego wyjazdu.

Jak bezpiecznie wziąć kredyt gotówkowy?

Decydując się na wzięcie kredytu gotówkowego, należy uświadomić sobie, iż nietrudno wówczas o pomyłki, a ich skutkiem okazują się zazwyczaj ogromne finansowe kłopoty. Dlatego skorzystanie z konkretnej oferty powinniśmy dokładnie przemyśleć, porównując tak odsetki, jak i inne wydatki – na przykład prowizję czy ubezpieczenie. Trafionym rozwiązaniem niewątpliwie okażą się zatem porady doświadczonego doradcy kredytowego, który dobierze kredyt odpowiedni dla naszych możliwości, abyśmy mogli spłacić go bez większych komplikacji.