Apartamenty w Zakopanem na wynajem – co oferują i jak ich szukać

Apartamenty w Zakopanem na wynajem – co oferują i jak ich szukać

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany apartamenty Zakopane wynajem

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast turystycznych w Polsce jest rzecz jasna Zakopane. Jakie atrakcje czekają tam na turystów? Jakimi regułami należy się kierować decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – baza noclegowa oraz najpopularniejsze atrakcje

Położone u podnóża najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się popularnością zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Coś dla siebie odnajdą tutaj różnorodne grupy turystów – Ci zainteresowani szusowaniem po trasach narciarskich, entuzjaści spacerów po górach, jak również wydarzeń sportowych. Na zlokalizowanej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, będącej największą polską skocznią narciarską, przeprowadzane są zawody, podczas których współzawodniczą skoczkowie ze wszystkich stron świata. Turyści mogą również podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” lub wyruszyć jedną z pieszych tras – między innymi wokół Doliny Chochołowskiej, na Czerwone Wierchy czy do Doliny Kościeliskiej. Na co trzeba zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem? Należałoby na początku zweryfikować, jakie usprawnienia posiada wybrane miejsce noclegowe oraz czy dysponuje atrakcjami dla dzieci, takimi jak plac zabaw. Niezmiernie ważna jest również lokalizacja – rozchwytywane są zarówno kwatery z dala od zatłoczonych miejsc, jak i apartamenty w pobliżu szlaków turystycznych bądź w centrum miasta.

Znajdź najlepsze apartamenty w Zakopanem – posłuż się katalogiem

Baza noclegowa w Zakopanem jest niesłychanie rozbudowana – na miejscu działa wiele kwater, które sprostają oczekiwaniom niezmiernie wybrednych przyjezdnych. Do wyboru są m.in. domki, apartamenty czy pokoje. Na przybyszy czekają liczne udogodnienia, dzięki którym urlop w Zakopanem jest cudownie komfortowy – co poniektóre domy są wyposażone w palenisko, mają w ofercie dostęp do saunyjak również gwarantują wynajmującym niezbędny sprzęt AGD (lodówkę, zmywarkę, żelazko) i RTV (telewizję SAT, radio). Nowocześnie urządzone rezydencje i domy pozwalają wypocząć po intensywnie spędzonych godzinach na szlaku turystycznym. Decydując się na wynajem apartamentów warto również sprawdzić, czy wybrana kwatera dysponuje parkingiem oraz – jeśli planujemy wziąć ze sobą psa – czy jest przyjazne dla zwierząt. Ogromny wachlarz ofert udostępniają strony internetowe umożliwiające selekcjonowanie ogłoszeń według różnych kryteriów. Z wykorzystaniem praktycznej wyszukiwarki w mgnieniu oka można znaleźć domek czy apartament wolny w konkretnym okresie, który ma widok na Tatry, gwarantuje parking i plac zabaw dla najmłodszych.

Nasze dane adresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]