Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Szukasz pomocy profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://joannaklusak.com

Biuro projektowe świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie pilnować rozwój prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu albo zaproponować aranżację już egzystujących rezydencji.

W czym wesprze Cię profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię niespotykane, pomysłowe projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie komfortowy, a równolegle ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domków jednorodzinnych oraz aranżacji mieszkań. Wykonane realizacje obejmują między innymi żłobki, obiekty rekreacyjne, biura i pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektowe może również rozplanować przestronne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]