Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering weselny w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, komunie lub chrzciny, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, na które zaprasza się nieraz nawet i setkę gości. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie wymyślić jadłospisu, a potem przygotować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikł wysoki popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wyśmienite dania, które oczaruje gości

Organizowanie wesela to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dobór dekoracji sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba dostarczenia stosownej ilości przekąsek oraz trunków serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, że stoły będą wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, dania będą wyśmienite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kucharzy, managerów i kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno pod gołym niebem, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesele – menu pasujące do konwencji przyjęcia

Wesela rządzą się własnymi normami, tak w kwestii zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, trunków i deserów odpowiadających stylistyce wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość samodzielnie skomponować jadłospis z sugerowanych potraw. Warto jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę zamawiającego są gotowe przyrządzić unikalne zestawy dań.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]