Co gwarantuje strzeżony parking w Balicach?

Co gwarantuje strzeżony parking w Balicach?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Balice lotnisko parking, znajdziesz na pandaparking.pl

Szybkość, komfort i sposobność dotarcia nawet w bardzo odległe miasta świata – to najważniejsze atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zdobyły olbrzymią popularność. Podróż, której elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dojechania na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Tani parking w Balicach – leć spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja asysty załogi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się też wielu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Dodatkowo klienci mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]