Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

architekt wnętrz Kraków, projekty mieszkań Kraków

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]