Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Zleć organizację przyjęć okolicznościowych na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Jednakże popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także chrzty, przyjęcia z okazji 18-tych urodzin czy komunie święte. Jeśli lista gości jest długa, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy musimy zamówić pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak wybierać salę?

Każdy typ uroczystości wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. urodziny lub osiemnastka, w której będą brać udział w większości dorośli, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast przyjęcia, w których dużą grupę uczestników stanowią najmłodsi, a więc chrzty bądź komunie, poleca się urządzać w miejscu, które poza wynajęciem sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym również powinny być dobrane do charakteru imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po pomoc firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w stylowych salach i w ogrodzie

Znalezienie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskim duchu urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez trudu można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia oraz przystrojenia stolików, przez dostarczenia menu, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]