Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking Kraków Balice - najnowszą ofertę sprawdzisz na pandaparking.pl.

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można postawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]