Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Zajrzyj w to miejsce jeśli chcesz zamówić aktualizowanie WordPressa.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się niezmiernie często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ bez trudu można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a zarazem jest bardzo szybki, stosuje się go współcześnie do projektowania wymyślnych stron oraz sklepów e-commerce. Jednakże ten CMS bywa źródłem problematycznych niespodzianek, w związku z tym istotną i konieczną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ cyklicznego wdrażania najnowszych edycji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony jest z pewnością zaktualizowanie jej do najnowszej edycji CMS-a. Niejednokrotnie jednak podmioty po utworzeniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware czy cyberataki. Dodatkowo, pomimo że WordPress jest niezmiernie nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z incydentalnymi problemami z właściwym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Stąd też istotne jest, aby czynność tę przeprowadzała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, należy powierzyć aktualizowanie WordPressa zewnętrznemu ekspertowi.

Utrzymanie WordPressa – oferta dla blogerów oraz dużych i małych przedsiębiorstw

Usługa opieki technicznej nad stroną to oferta kierowana głównie do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich firm, którym zależy na sprawnym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest również blogerom i freelancerom utrzymującym prywatne strony internetowe. W bazowym pakiecie oferty zawarta przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, likwidowanie następstw infekcji i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są także różnego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian zawartości oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]