Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Lokal na imprezę Kraków - w tym miejscu poznasz korzystną ofertę.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne bądź pikniki dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie zbudowanie głębokich więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by świętować podpisane kontrakty, jak również różnorodne bankiety dla wspólników biznesowych, konferencje czy szkolenia. Takie wydarzenia muszą być należycie przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których uda się zorganizować galę, trzeba rozejrzeć się za ofertami wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości eventu. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi planowanej uroczystości. Prestiżowe gale dla kontrahentów marki, w czasie których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłej sali. Wskazane jest w takich sytuacjach wyprawić event w unikatowym miejscu, które zdecydowanie podkreśli prestiż uroczystości. A jeśli na imprezę sproszone będą osoby nie zamieszkujące w najbliższym sąsiedztwie lokalu, trzeba zdecydować się na salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering solidnej firmie

Podczas planowania imprezy firmowej nie wolno zignorować tak ważkiej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówiony punkt wybornych potraw dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W czasie prestiżowych bankietów wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali należytej obsługi. Należy zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w szykowny sposób, a także zawodowych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i rewelacyjnie prezentujące się na talerzu dania.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]