Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Zleć catering imprezowy.

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie popularne ostatnio imprezy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale właściwie przez cały rok w przeróżnych miejscach kraju organizowane są bankiety, konferencje czy benefisy. Wszystkie te imprezy muszą mieć należytą oprawę, której integralną częścią są profesjonalnie przygotowane i apetyczne posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – postaw na profesjonalizm

Wybrałeś już lokalizację, w którym urządzisz piknik albo zabukowałeś salę na imprezę? Najważniejszy krok za Tobą! Teraz warto postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smacznych przekąsek, gorących potraw oraz napojów. Weź pod uwagę, że w czasie ważnych wydarzeń nie można ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia jest ważna – właściwe rozstawienie stolików, stylowe akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach, a potrawy będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezy

Zaletą zamówienia oferty cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, że wynajęty zespół nie tylko przyrządzi zachwycające menu, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą dostarczone w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie bankietu. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, żeby przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki uczestników. W czasie ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, jakie napoje, potrawy i przekąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]