Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Więcej informacji o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy opłaca się z niego skorzystać?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje też bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Innym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]