Parking przy lotnisku w Krakowie – parkuj samochód na czas wylotu

Parking przy lotnisku w Krakowie – parkuj samochód na czas wylotu

Wiele osób wybierających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym autem, lecz prosi kogoś o przywiezienie bądź korzysta z taksówki. Uznaje się, iż tak jest wygodniej, ponieważ w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie zostawić auto na czas nieobecności. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniem, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest przy lotnisku Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy warto z niego skorzystać?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż daje to możliwość przybycia na lotnisko swoim pojazdem. Nawet jeśli parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, ponieważ obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżnych z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są od razu. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa parkowanego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking zabezpieczony na wszystkie możliwe sposoby. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje także ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż pozostawiony we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są też ceny niższe niż można przypuszczać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najważniejsze jest to, że mogą wyjechać w ogóle nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu, gdyż jest on chroniony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia sprawny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pracująca całodobowo. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest także tym wygodniejszy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite rabaty.