Profesjonalne czyszczenie grobów

Profesjonalne czyszczenie grobów

Opieka nad grobami Kraków - więcej o tej usłudze odnajdziesz tutaj.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli montaż ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie musimy opłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od zakresu usług – kiedy zlecamy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co miesiąc, musimy liczyć się z kosztem rzędu czterystu zł rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od gabarytów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]