Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Zajrzyj tu, aby zamówić catering biurowy.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe lub konferencja – każda poważna firma na pewno pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli urządzane spotkanie zainteresuje znaczne tłumy, warto zamówić usługę cateringu dla firm.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa ubrudzenia rąk – o cateringu firmowym

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to wydarzenia, które z reguły trwają po 5-6 godzin, w wielu przypadkach nawet przez kilka dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają ścisły grafik wykładów, między którymi zaplanowane są na ogół trzy niedługie przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść większy obiad w okolicznej restauracji. Dlatego tak ważne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także zabrać ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa zabrudzenia odzieży czy dłoni. Usługa cateringu dla firm obejmuje także dostarczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Czy warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to też możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze zagadnień roztrząsanych na kursie. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który widuje się na korytarzach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, gryząc samodzielnie przyszykowane czy też kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o komfort partycypantów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]